Pracující maminka;)

Již víc jak dva roky jsem nejen nadšená milovnice čísel, plánování, rozpočtů, ale i milující maminka😉 Jsem vděčná za to, že mohu čas trávit s dcerkou, ale že mám také skvělou práci na poloviční úvazek ve finančním controllingu, kde se mohu seberealizovat a kde využiji svou vášeň naplno;)

Narození dcery bylo pro mne dalším zlomovým okamžikem. Uvědomila jsem si, že již nechci a ani nemohu pracovat celé dny. Chci trávit chvíle se svou dcerkou. Zároveň chci zůstat ženou, partnerkou, mít čas i sama pro sebe. Jsem tedy vděčná za to, že jsem našla práci, která mne baví a naplňuje a zároveň umožňuje být i s mým dítětem nebo mít čas na své koníčky.

Možná se to někomu bude zdát brzy, že moje dcerka začala v 15 měsících chodit do jeslí. Ona je ale ráda v kolektivu. Navíc ji mohu vyzvedávat odpoledne a ne až večer, jako kdybych pracovala na plný úvazek. Jsem ráda, že je v jeslích spokojená a já se pak na ni o to víc těším a čas s ní si užiji maximálně. Takto to chci mít nastaveno i nyní, když už nejsem oficiálně na rodičovské dovolené. Baví mne, že je každý den jiný. Některý trávím celý s dítětem, jiný jsem více v práci, další tak na půl a stihnu si i zaběhat, zacvičit nebo zrelaxovat;)

O mých mateřských zkušenostech a pocitech více na mém druhém blogu;) www.mamimami.cz