Práca s pani Vokrouhlíkovou je veľmi príjemná a osožná. Nechali sme si pre naše firmy Awis, správa systémy s.r.o. a DAMA EKO úklid, s.r.o. vypracovať kompletné finančné analýzy, ktoré sme dostali nielen prehľadne spracované, ale Ivanou osobne okomentované s návrhmi na ďalšie riešenie predovšetkým v oblasti úspor a dosiahnutia vyšších ziskov.
Určite jej prácu a prístup odporúčam.

unnamedIng. Petra Havelková, jednatelka spol. DAMA EKO úklid
www.ekologickyuklid.eu http://www.awisuklid.cz  http://www.awiscz.com/

 

Jejím revírem je účetnictví, její tempo je vražedné. Náš strážný účetnický anděl- Ivča. Začalo to v prosinci 2014 několika fakturami. Teď nám externě zvládá zpracovat kompletní účetnictví, výplaty zaměstnanců a ještě komunikuje s úřady.
Za nás maximální spokojenost. Neměnili bychom. Ba naopak. Počítám s tím, že ji budeme vytěžovat čím dál tím víc, takže nám snad jednou udělá radost a bude nám vlítávat do kanceláře den co den.

inmatrixKamil Staněk, majitel a jednatel inMatrix s.r.o.
http://www.inmatrix.cz/ https://www.vkotliku.cz/

 

Od paní Vokrouhlíkové jsme si nechali zkontrolovat kompletní účetnictví našich firem Hopem s.r.o. , RK Na Betáni s.r.o., Fiance s.r.o., Pivovar Kunratice s.r.o., Revyko Inter s.r.o., Altreal s.r.o. za rok 2015, kdy jsme přecházeli na jiný účetní software. Spolupráce byla velmi příjemná. Díky ní jsme odhalili chyby, které by mohly v budoucnu způsobit společnostem problémy či finanční ztrátu. Proto s konzultacemi pokračujeme i nadále.

pivovar_kunraticeMartin Hozák, jednatel firem Hopem s.r.o. , RK Na Betáni s.r.o. a účetní za firmy Hopem s.r.o. , RK Na Betáni s.r.o., Fiance s.r.o., Pivovar Kunratice s.r.o., Revyko Inter s.r.o., Altreal s.r.o.
http://pivovarkunratice.cz/