Proč se zabývám čísly?;)

Znáte to, na škole vás baví nějaký předmět, v praxi je to ale jiné… Tak jsem to měla i u sebe. Po vysoké škole jsem začala pracovat v marketingu a obchodě. Práce mne celkem bavila, ale postupně jsem zjistila, že nejsem ten správný člověk na svém místě.
Jsem spíše introvert, což se v takovém oddělení firmy moc nehodí. Navíc nerada píši texty, když nevím o čem…(tento blog je výjimka;)

Nakonec klienti, pro které jsem pracovala, odešli a zaměstnavatel mne nabídl jiné. Jenže pro mne je možnost využít cizí jazyky důležitá, takže, když mi nabídli jen české zákazníky, rozhodla jsem se odejít. Zkusila jsem si totiž ještě při práci brigádu ve finančním oddělení a tam jsem se našla! To byl tedy pro mne zlomový okamžik. Je to fajn pocit poznat sebe, kdo jsem.

Bavilo mne a stále baví účetnictví/podnikové finance. Těšilo mne, když mi účty nebo čísla seděla. Pokud ne, hledala jsem příčinu tak dlouho, dokud jsem ji nenašla;) Zjistila jsem, že mne baví analyzovat data z účetnictví. A to mne naplňuje i dnes. S radostí a zodpovědně spravuji a řídím firmám finance.

Tento blog je tedy o mé vášni k číslům…Takže je jasné, proč se stránky jmenují Cifršpionka;) Tento název hned napadl mého partnera, když jsem přemýšlela, jak by se mohly jmenovat..;)